Nabídka

Kontakt

adresa
Jinačovice 83, 664 34 p. Kuřim

půjčovní doba
pátek, 17.00-20.00

e-mail
knihovna83@obecjinacovice.cz

facebook


knihovnice
Šárka Ondrušková

zastupující knihovník
Břetislav Bém

Závěrečná (předprázdninová) přednáška
dobrodruha a jinačovického rodáka Milana Štourače

V pátek 29. května 2009 proběhla v zasedací místnosti obecního úřadu poslední předprázdninová beseda Milana Štourače. Jednalo se o cestopisnou přednášku, ve které Milan shrnul výlety po Středomoří.

Vyprávěl a ukazoval fotky ze svého cestování po Maltě, Tunisku, Sicílii, Sardinii, Capri, severní Itálii, San Marinu a Monaku.

Návštěvníci také vyplňovali anketu, kde se měli vyjádřit, jaké besedy by nadále uvítali, a také měli Milana ohodnotit známkou nebo napsat svoje připomínky, podněty, rady…

Kromě toho, že toto byla na delší dobu poslední beseda (ale v zimě se můžete už těšit na další!), byla tato zajímavá i v tom, že pro návštěvníky besedy byly připraveny drobné odměny, dárečky a tombola. A nutno říci, že vyhrál každý. Buď ve vědomostní soutěži (kde často zvítězilo taktizování v hlasování než samotné vědomosti) a nebo při losování v tombole.

Milanovi jsem mohla pomoci s přečtením ukázky, obsluhou dataprojektoru a také jsem mu za knihovnu dodala do tomboly několik drobných dárků.

Milan mě také poprosil, abych touto cestou poděkovala hlavně panu Buršíkovi za veškerou technickou pomoc, a sponzorům: paní Melicharové (Vegetariánský obchůdek v Kuřimi), panu Suchému (Fotoateliér Kuřim), panu Veselovskému (Cyklosport) a paní starostce Ing. Libuši Dvořáčkové.

Že atmosféra byla opravdu veselá, o tom svědčí následující fotky.

Budete-li mít také zájem o uspořádání cestopisné přednášky Milana Štourače ve vaší knihovně či ve vaší obci, kontaktujte ho prosím buď na telefonním čísle 607621394, nebo e-mailem na adresu: stourac.milan@seznam.cz01
01
02
02
03
03
04
04
05
05
06
06
07
07
08
08
09
09
10
10