Nabídka

Kontakt

adresa
Jinačovice 83, 664 34 p. Kuřim

půjčovní doba
pátek, 17.00-20.00

e-mail
knihovna83@obecjinacovice.cz

facebook


knihovnice
Šárka Ondrušková

zastupující knihovník
Břetislav Bém

Bowling herna Blansko
Kam s dětmi

Možností, kam s dětmi na bowling, je spousta, v Brně i nejbližším okolí. Také jsme toho už více vyzkoušeli, ale nejvíc se nám líbí Bowling herna v Blansku.
Než začneme hrát, jdeme se posílit do restaurace Zámecká sýpka Blansko, která patří stejnému majiteli a s hernou sousedí. Vaří tu výtečně, opravdu si pochutnáte. A děti? Polévka pro děti je tu za 20 Kč a dětské menu za 45 Kč. Děti si mohou vybrat od krupicové kaše přes nudle s mákem až po kuřecí řízek či rizoto. Obsluha je perfektní, na vše dohlíží rytířské brnění a pokud máte štěstí a sedíte u „správného“ stolu, můžete si zahrát i obří dřevěné šachy. Pro ostatní je tu výhled z okna na rybník a zasněnou sochu krásné dívky.
Po výborném jídle se můžete přesunout do již zmiňované vedlejší herny. I zde si můžete koupit občerstvení, nápoje, kávu. Vám i dětem půjčí správnou bowlingovou obuv, v ceně 10,-Kč za pár.
Bowling stojí od 180 do 280 kč za hodinu a jednu dráhu. Ceny se pohybují podle toho, objednáváte-li se na pracovní den či víkend, ráno či večer. Otevřeno je denně od 10 do 23 hodin, v pátek a v sobotu až do půlnoci.Pokud hrajete s dětmi a ty se nemohou trefit, obsluha vám nabídne pomocné mantinely, díky kterým máte jistotu, že vždycky minimálně jedna kuželka spadne :). Legrační animace na obrazovkách s výsledky potěší a pobaví i ty nejmenší.
My jsme za hodinu a půl ve dvou dospělých a dvou dětech zvládli zahrát dvě kola. Děti to tam milují a často se vracíme, ale je potřeba se dopředu objednat, zájem bývá velký, zejména o víkendech.
Parkování je v těsné blízkosti obou budov.

Kontakty
Bowling: http://www.bowlingblansko.cz/index.php Bowling herna, Dvorská 4, Blansko (776 88 77 00, 516 41 22 44)
Restaurace: http://www.sypkablansko.cz/ Zámecká sýpka, Dvorská 6, Blansko, 602 563 646

Zdroj fotografií: http://www.bowlingblansko.cz
Aktuální k datu: duben 2015


bowling1
bowling1
bowling2
bowling2
Bowling_1
Bowling_1
Bowling_2
Bowling_2
Bowling_3
Bowling_3
Bowling_4
Bowling_4